Головна сторінка
Солодкі краплини здоров'я та сили в крамниці «Медоноша»™

Торгова марка «Медоноша» , це сімейний бізнес, що поєднує в собі два взаємопов’язані напрямки: пасіку та крамницю бджолопродуктів.


Пасіка «Медоноша»  розташована в затишному селі Ровжі, на території Пірнівської територіальної громади, що між Дніпром та Десною на півночі Київщини, посеред соснового лісу. Тут наші бджоли збирають дуже корисний лісовий мед, який вже багато років є «візитною карткою» нашої пасіки. А коли на початку червня період лісового цвітіння закінчується, наша пасіка починає мандрувати Україною. Сотні кілометрів доріг і сотні годин важкої праці – це складові тих результатів, які ми з радістю пропонуємо нашим клієнтам.


Крамниця бджолопродуктів «Медоноша»  мала відкритися у Києві 24 лютого 2022 року. Ми ретельно готувалися до цього дня: робили ремонт приміщення, закуповували та майстрували торгове обладнання, укладали угоди з постачальниками… Але цей день став днем вторгнення рашистів, а не днем народження нового магазину. Лише через кілька місяців крамниця бджолопродуктів «Медоноша»  відчинила свої двері для покупців. І зараз ми пишаємось тим, що можемо запропонувати нашим відвідувачам пристойний асортимент українських медів, справжність і якість яких ми гарантуємо.


Запрошуємо всіх поціновувачів меду до «Медоноші», де ви також зможете придбати:

  • апіпродукцію, яка додасть вам сил та енергії;
  • космецевтику для догляду за шкірою;
  • нативні бджолопродукти, вироблені безпосередньо бджолами та збережені завдяки спеціальним технологіям;
  • свічки з натурального воску;
  • сувеніри та подарункові набори.